در حال بارگیری...
پارتیشن پرده کرکره
10 ژانویه

چند نكته در مورد پرده كركره پارتيشن

پرده پارتیشن – پارتیشن اداری به همراه پرده کرکرهپرده پارتیشن

چند نكته در مورد پرده كركره پارتيشن

پارتيشن با پرده كركره يكي از محبوبترين و پر مصرف ترين مدلهاي مورد استفاده در كشوراست كه بسيار كاربردي مي باشد. تمامي شركتهاي توليد كننده ، تركيب مدلهاي مختلف با پرده كركره را در نظر مي گيرند و بر روي آن سرمايه گذاري مي نمايند .

مدلهاي مختلف پارتيشن دو جداره اداري قابليت استفاده پرده كركره را مابين دو جداره دارند . اين مدل علاوه بر زيبايي كه به پارتيشن و محيط مي بخشد داراي مزايايي همچون پوشش در زمان مورد نياز و تبادل نور را فراهم مي نمايد .

سطح دسترسي براي پرده كركره در پارتيشن فقط به صورت سايه و روشن است و امكان بالا و پايين بردن پرده وجود ندارد . نوع پرده كركره و متريال آن در پارتيشن بسيار اهميت دارد و در صورت استفاده از نوع بي كيفيت آن ترميم و باز سازي آن بار زماني و مالي خواهد داشت .بطور كلي پرده كركره مورد استفاده در پارتيشن دوجداره از نوع فلزي بسيار نازك مي باشد كه اندازه هر قطعه از پرده يك سانتيمتر است. البته اين اندازه بيشتر هم مي تواند باشد ولي در پارتيشن نوع يك سانتيمتري آن جلوه بيشتري به محصول مي دهد و توليد كنندگان معتبر از اين نوع استفاده مي كنند .

پارتیشن پرده دار

ولوم پرده كركره مهمترين قسمت آن مي باشد كه كيفيت آن بسيار بر روي عملكرد سايه و روشن پرده تاثير گذار است . يكي از مهمترين نكات در كيفيت ولوم پرده ، نوع آلياژ مصرفي آن است . مهمترين وظيفه اين قسمت پايداري در زمان استفاده است به نحوي كه پرده پس از حالتي كه بر روي آن قرار مي گيرد چه سايه و چه روشن ، برگشت نداشته باشد . پرده كركره پارتيشن بخصوص پس از قرار گيري در حال سايه بايد بصورت كامل پوشش ايجاد نمايد .يكي ديگر از قسمتهاي اصلي مكانيزم پرده كركره اتصال بين ولوم و پرده است . اين سيم بعنوان يك رابط عمل مي كنو و تراكم و در هم تنيدگي آن بايد بسيار بالا باشد تا فشار وارد شده از ولوم را بطور صحيحي به پرده منتقل كند . اگر تراكم سيم پايين باشد در مدت كوتاهي عملكرد پرده بطور كلي دچار ايراد مي گردد .

شركتهاي معتبر توليد كننده پارتيشن اداري ، علاوه بر گارانتي محصول ، پرده كركره را نيز بطور ويژه و با زمان بيشتري گارانتي مي نمايند كه اين از نكات مهم در جلب اعتماد خريداران است . خوشبختانه در ساليان گذشته توليد كنندگان داخلي پرده كركره در كشور بصورت كامل اين نياز را بر طرف نموده اند و اين محصول را با كيفيت بالا در اختيار شركتهاي توليد كننده پارتيشن قرار مي دهند .

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه (2)
پارتیشن بندی - پارتیشن اداری و دکوراسیون اداری
آگوست 18, 2018

[…] پارتیشن با پرده كركره از دیگر محصولاتیست كه كاربرد دوگانه را برای موارد مختلف ایجاد می كند. توجه به نور طبیعی كه به محیط وارد می‌شود و پارتیشن بندی مناسب كه حداكثر افراد بتوانند از نور طبیعی بهره ببرند. استفاده از رنگهای مناسب با نوع فعالیت سازمان و همچنین توجه به روانشناسی رنگها كه علاوه بر آرامش، ایجاد انگیزه را در پی داشته باشد. این موارد تنها بخشی از توجه تیمهای طراحی متخصص به این امر است. […]

پاسخ دادن
پارتیشن اداری
آگوست 18, 2018

تشکر از همراهی شما

پاسخ دادن

دیدگاه خود را بنویسید