در حال بارگیری...
21 ژانویه

پارتیشن اداری و امنیت اجرایی

پارتیشن اداری و امنیت اجرایی

پارتیشن پرده دار

همه چیز درباره پارتیشن اداری و امنیت اجرایی

پارتیشن اداری و امنیت اجرایی مهمترین بخش تقسیم بندی دفاتر کار است. زیبایی پارتیشن بندی اداری شاید در نگاه اول و در تصمیم گیری تإثیر گذار باشد اما آنچه از آن نباید غافل شد امنیت اجرایی پارتیشن بندی است. دفاتر کار بخش بزرگی از زندگی روزمره هستند. دفاتر مکعبی که بوسیله پارتیشن از هم تفکیک شده‌اند در چندین دهه به عنوان یک فرهنگ اداری پر طرفدار تبدیل شده‌اند و شاید کمتر به نکات امنیتی آن توجه می‌شد. در صورتی که پارتیشن اداری به درستی اجرا نشود می‌تواند منافع امنیتی را به خطر بیندازد. در این مطلب چگونگی جلوگیری از بروز این مشکلات، و بهره‌مندی از مزایای استفاده از پارتیشن اداری در یک محیط کار ایمن را بررسی می‌کنیم.

نکاتی برای پارتیشن بندی اداری یک دفتر کار ایمن

بسیاری از نکات وجود دارد که با رعایت آنها می‌توانید اطمینان داشته باشید که پارتیشن اداری به درستی اجرا می‌گردد و از امکان و ایجاد خطر جلوگیری می‌شود.

\hvjdak hnhvd

نوع پارتیشن اداری دفتر کار خود را انتخاب کنید

یکی از نقاط قوت پارتیشن اداری ، قابلیت انعطاف پذیری آن است. در تمامی مدلهای پارتیشن اداری قابلیت انعطاف پذیری وجود دارد و هر مدل جلوه خود را به محل کار می‌بخشد. اما همزمان که بهترین مدل پارتیشن اداری را انتخاب می‌کنید مطمئن شوید که چگونه می‌تواند در روند کار روزانه شما تأثیر بگذارد.

هیچ تردیدی وجود ندارد که در برخی از محیط های اداری، داشتن پارتیشن اداری که هیچ دیدی به خارج نداشته باشد به دلایل امنیتی ، وجود اسناد محرمانه و یا ملاقاتهای خصوصی کاری باید مورد استفاده قرار گیرد. با این حال در این نوع پارتیشن بندی ، درب به یک خطر بالقوه تبدیل می‍شود. زیرا هیچ دیدی برای فضای بیرونی وجود ندارد و ممکن است موجب ایجاد تصادف و برخورد درب پارتیشن با افراد گردد.

پارتیشن اداری در دفاتر کار ایجاد یک راهرو اصلی می‌کنند و نوع باز شدن درب پارتیشن در حالت استاندارد به داخل اتاق می‌باشد اما در برخی مواقع بنا به دلایل کمبود فضای داخلی، درب پارتیشن رو به خارج باز می‍شود. از آنجاییکه در محیطهای اداری به دلیل تعدد ارتباطات بطور معمول برای ورود اجازه گرفته نمی‌شود در هر دو حالت امکان خطر برای برخورد وجود دارد.

پارتیشن اداری با درب شیشه ای بهترین راه حل برای جلوگیری از این مشکل است. استفاده از درب شیشه ای ایجاد دید خارجی می‌نماید و از برخوردهای ناگهانی جلوگیری می‌کند. برای آنکه فضای داخلی دچار مشکل امنیتی نشود استفاده از درب شیشه ای با شیشه مات که هم از دید داخلی جلوگیری می‌کند و هم در عین حال حضور فرد دیگری را نشان می‌دهد بهترین راه حل است.

اطمینان حاصل کنید که پارتیشن اداری به اندازه کافی گسترده است

رعایت استاندارد در فضاهای خارجی بسیار مهم است.

همواره افراد برای در اختیار گرفتن چند سانتیمتر بیشتر، با مدیران چانه می‌زنند و سعی در کاهش استانداردهای خارجی دارند.

فضاهای مشاع که در اختیار همه قرار دارد باید در ایجاد پارتیشن اداری کاملا استاندارد باشد.

عدم رعایت استاندارد در راهروهای ایجاد شده موجب افزایش خطر

برخورد افراد با یکدیگر می‌شود و حس نا امنی را القا می‌کند.

و این نکته مهمی در پارتیشن اداری و امنیت اجرایی است.

پارتیشن شیشه ایی همراه با پرده کرکره

مراقب شیشه باشید !!!

همانطور که قبلا گفتیم، پارتیشن شیشه ای یک محصول عالی است و به دلایل مختلف بسیار محبوب است.

البته به غیر از پارتیشن شیشه ای انواع دیگر پارتیشن اداری نیز در بسیاری از مواقع دارای شیشه هستند. استفاده از شیشه به جذابیت بیشتر محیط کمک می‌کند اما امنیت آن بسیار مهم و حیاتی است. وقوع برخوردهای ناگهانی و یا زلزله در زمان سفارش پارتیشن اداری شیشه ای باید مورد توجه قرار گیرد. خوشبختانه امروزه تمهیدات بسیار ساده و ارزانی برای حفظ امنیت شیشه وجود دارد که به راحتی و متناسب با نوع فضا و پارتیشن می‌توان یکی از راه حلها را مورد استفاده قرار داد.

آیا می توانید سر و صدا را کاهش دهید؟

بعضی از مشاغل شلوغ تر هستند، اما در نهایت همه دفاتر به خاطر جلسات،

تماس تلفنی و ارتباطات داخلی پرسنل مکان های بسیار پر سر و صدا هستند.

شما ممکن است آگاه نباشید، اما نوع طراحی دفتر شما واقعا می تواند بر روی سطح سر و صدا مؤثر باشد.

با توجه به مطالعات انجام شده، پارتیشن شیشه ای بین 50 تا 100٪ نسبت به دیوارهای سنتی صداگیری بهتری دارد. یک محیط کار پر سر و صدا می تواند منجر به طیف وسیعی از مشکلات برای کارکنان شما شود، کاهش بهره وری و ابتلا به بیماری هایی مانند سردرد، میگرن و استرس از جمله این موارد هستند. بنابراین عاقلانه است که از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.

کاهش سر و صدا از جمله نکاتی است که ایمنی و سلامت روان را تضمین می‌کند

پس لزوما تمامی خطراتی که از اجرای یک پارتیشن اداری ایجاد می‌شود

تنها سلامت فیزیکی را تهدید نمی‌کند

و سلامت روان و کاهش بهره وری از جمله مواردی هستند که باید

در کاهش خطر آن پیش بینی های لازم را نمود.

خروج اظطراری !!!

آتش شاید آخرین و شاید کمترین امکان ایجاد را در محل کار داشته باشد اما در صورت وقوع جان تمامی افراد را به خطر می‌اندازد اگر در زمان اجرای پارتیشن اداری راه حلی برای آن در نظر نگیرید.  امکان آتش سوزی و احتمال افزایش آن در مورد انواع پارتیشن چوبی و پارتیشن ام دی اف بیشتر است. علاوه بر وجود موارد سخت افزاری مانند کپسول که مقررات داخلی اماکن مشخص می‌کند وجود یک راه خروج اظطراری بسیار ضروری است.

تمامی واحدهای اداری بدون خطر هستند  

ما نمی خواهیم شما بیش از حد ترسو باشید. پارتیشن اداری یک محصول فوق العاده است و باید از آن لذت ببرید.

با این حال مانند تمامی موارد دیگر در زندگی و محل کار باید برنامه ریزی نمود.

پارتیشن اداری باید بر اساس زیبایی، کارایی و ایمنی طراحی و اجرا گردد.

کمترین موارد با امکان وقوع را باید در نظر گرفت و از آن پیشگیری نمود.

یک راه حل ساده در زمان اجرای پارتیشن اداری و امنیت اجرایی رابطه مستقیم

با هزینه مناسب از وقوع یک خسارت با تبعات مالی و شاید جانی جلوگیری می‌کند.

پارتیشن اداری محصولی بسیار کاربردی و ویژه است که استفاده از آن کسب و کار شما را متحول می‌کند.


 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید