در حال بارگیری...
میز جدید اداری
11 فوریه

مزایای استفاده میز مدرن

در این مقاله قصد داریم به مزایای استفاده میز مدرن اداری در محل کار یا منزل بپردازیم

مزایای استفاده میز مدرن اداری

مزایای استفاده میز مدرن اداری را در چند وجه می‌توان بررسی نمود. در گذشته انواع میز اداری در ابعاد بسیار بزرگ و نا متعارف مورد استفاده قرار می‌گرفت و این امر به دلیل وسعت زیاد فضاهای کاری بود. همچنین نیازهای کارکنان از یک میز بسیار ساده و تنها جنبه یک میز تحریر را داشت. وسعت محیط کار منجر به استفاده از وسایل جانبی می‌شد که لزوما جایگاه ویژه و حتی مورد نیاز خاصی نداشتند.

میز پایه فلزی

طراحی داخلی با میز

با مدرنیته شدن طراحی داخلی ، مزایای استفاده از میز اداری مدرن بیشتر مورد توجه قرار گرفت. امروزه انواع میز در مدلهای مختلف و با رویکردهای متفاوت کاری طراحی و تولید می‌شوند. طراحان داخلی به هر بخش با توجه به نوع فعالیت و تعداد افراد  نگاهی ویژه دارند و برای هر بخش یک میز مناسب برای آن فضا را در نظر می‌گیرند. مزایای استفاده میز مدرن در مهمترین وجه آن، نگاهی تخصصی به هر بخش و متناسب با افراد آن واحد است.

مزایای استفاده از میز های مدرن را در این مطلب در چند بخش بیان می‌کنیم تا شما را برای یک تغییر بزرگ در محل کارتان آماده کنیم

میز اداری مدرن و ساده

مزایای استفاده از میز اداری مدرن در ابتدایی ترین بخش آن شامل سادگی و دوری از شلوغی بیش از حد در طرح و مدل است. مبنای طراحی انواع میز بر اساس سادگی است. از مبانی تولید میز ا امروزه توجه به سادگی در طراحی، ساخت و نصب در محل است. شرکتهای بزرگ محصولات خود را به دورترین مناطق ارسال می‌کنند تا بازه مشتریان خود را افزایش دهند. امکان ارسال آسان و همچنین نصب آسان توسط مشتریان در سایه یک طراحی ساده و پورتابل امکان پذیر است.

 

ابعاد میز را سفارشی کنید

مزایای استفاده میز مدرن در دومین بخش شامل ابعاد می‌شود. نوع طراحی ساده و مدرن میز این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند تا ابعاد میز خود را در هنگام سفارش تعیین نمایند. در گذشته ابعاد میز بصورت استاندارد تعیین و تولید می‌گردید و خریداران برای ابعاد سفارشی علاوه بر تحمل هزینه بیشترباید زمان زیادی را منتظر آماده شدن میز خود می‌ماندند. امروزه فروشگاههای آنلاین مانند دیجی کالا، بامیلو، چوب فروش ، خوگر، خرید بر اساس ابعاد کاملا سفارشی را در کوتاهترین زمان فراهم نموده‌اند.

 

تنوع میز اداری مدرن

مزایای استفاده از میزهای مدرن پس از ابعاد و سادگی، متنوع بودن است. تنوع در متریال موجب افزایش مدل در این محصول گردیده است به نحوی که دیگر هیچ محدودیتی برای تولید آنچه در نظر شما هست وجود ندارد. انواع متریال مانند چوب، ام دی اف و فلز امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنچه تنوع را در میز بیشتر نموده است ترکیب انواع متریال با یکدیگر است. میز های مدرن در مدلهای متنوع همراه با متریالهای ترکیبی موجب افزایش روند استفاده از این دسته از انواع میز گردیده است.

میز مدرن اداری

کیفیت میز اداری مدرن

میز مدرن اداری به دلیل توجه بیشتر در طراحی و نوع تولید، با استفاده از هر متریالی که تولید شود از استحکام بیشتری برخوردار است. نوع مونتاژ محصولات و کیفیت بالای متریالهای بکار برده شده یکی از مزایای استفده از میز اداری مدرن است. کیفیت در میز مدرن در همه مراحل مورد توجه است در واقع یک میز مدرن در بخشهای طراحی، تولید، مونتاژ و حتی ارسال محصول، دارای برنامه دقیق و صحیح کیفی است. شرکتهای معتبر تولید کننده میز اداری به افزایش رضایتمندی مشتریان در همه مراحل توجه دارند.

مونتاژ میز اداری مدرن

اکثر میزهای اداری مدرن بصورت بسته بندی برای مشتریان ارسال می‌گردند.

به همین علت نوع مونتاژ میز اداری باید کاملا آسان و سریع باشد.

این نکته به طراحی دقیق محصول بستگی دارد و هر چه این مرحله دقیق باشد

مشتریان در زمان مونتاژ میز راحت تر هستند

و در نتیجه رضایت بیشتری از خرید خود خواهند داشت

و به دلیل بازار رقابتی امروز، این نکته بسیار حائظ اهمیت است.

و مونتاژ مهمترین مزایای استفاده میز مدرن محسوب می‌شود.

جابجای آسان میز مدرن اداری

همواره نگران از جابجایی وسایل دفتر کار خود هستید!؟

خوب این یک نگرانی بجا است که راه حلی ساده دارد از محصولات پورتابل با قابلیت باز و بسته کردن آسان استفاده کنید.میز اداری مدرن این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به سادگی و در کمترین فضا آن را جابجا کنید.بسته بندیهای ویژه نیز به شما اطمینان بیشتری برای آسیب ندیدن می‌دهد که در زمان تحویل میز آن را دریافت کرده‌اید.

و این یکی از مزایای استفاده میز مدرن

پس همیشه پاکت محصول را حفظ کنید تا در زمان جابجایی بتوانید از آن استفاده کنید.

میز مدرن اداری و خاص

مزایای استفاده میز مدرن اداری در نهایت به طراحی زیبای دفتر کار منجر می‌شود.

و این نکته در نهایت به افزایش مشتریان خواهد انجامید.

آنچه مدیران انتظار دارند افزایش راندمان کارکنان در کنار جذب حداکثری مشتریان است که انواع میز اداری مدرن

یکی از مهمترین آیتمها در طراحی داخلی یک فضای اداری هستند و امروزه تأثیری شگفت انگیز دارند.

خاص بودن به شما اعتبار می‌بخشد پس پشت یک میز مدرن اداری خاص قرار بگیرید.


مقاله “فضای کار اشتراکی” رو از دست ندهید.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید