Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/partiti3/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/partiti3/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/partiti3/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
طراحی داخلی شرکت در سری مقالات کاربردی - پارتیشن اداری و دکوراسیون اداری
در حال بارگیری...
طراحی-داخلی-شرکت-کامپیوتری
03 مارس

طراحی داخلی شرکت

نکاتی درباره طراحی داخلی شرکت 

طراحی داخلی شرکت اصول پایه ای حوزه کسب و کار است. توجه به طراحی داخلی رویکرد مدیران یک مجموعه فعال را به نوع نگرش خود به خدماتی که ارائه می‌دهند نشان می‌دهد. مدل دکوراسیون با توجه به چند وجه تعیین می‌شود. نکته ابتدایی نوع فعالیت یک مجموعه است. در واقع باید تناسبی هرچند ظریف بین دکوراسیون داخلی و نوع خدماتی که یک شرکت ارائه می‌دهد وجود داشته باشد.

طراحی داخلی شرکت ، چیدمان را بر اساس جایگاه پرسنل و واحدهای اداری مشخص می‌کنند.

نکته اول در مدل دکوراسیون چگونگی تفکیک هر بخش از یکدیگر است.

این مهم امروزه بوسیله پارتیشن اداری انجام می‌گیرد.

استفاده از پارتیشن بندی در طراحی داخلی امکان ایجاد حجم و بعد در کمترین فضا را می‌دهد. تفکیک هر بخش بوسیله انواع پارتیشن این امکان را می‌دهد که هر فضا را به اندازه دلخواه تفکیک نمود. پارتیشن بندی در طراحی داخلی شرکت علاوه بر بخش بندی بهینه موجب یکپارچه سازی محیط در عین تفکیک فضا می‌شود.

طراحی-داخلی-شرکت-اپل

 

انواع پارتیشن اداری به دو دسته تقسیم می شوند:

  • پارتیشن دوجداره
  • پارتیشن تک جداره

بهترین مدل از لحاظ قیمت و زیبایی برای شرکتها، پارتیشن دو جداره ام دی اف می‌باشد.

طراحی داخلی شرکت پس از تفکیک فضا شامل تجهیز مبلمان اداری می‌شود.

مبلمان شامل انواع میز و صندلی اداری می‌شود. در سفارش و تهیه محصول ابتدا به مدل و سپس نوع استاندارد محصول توجه کنید. مدل میز باید در ابعاد و شکل متناسب با فضای کلی ایجاد شده باشد. تناسب در رنگ و ابعاد فضای قرار گیری هر میز، بسیار مهم است. میز استاندارد بر پایه اصول ارگونومیک باید طراحی و ساخته شده باشد تا بتواند به راحتی کارکنان در زمان کار کمک کند.

طراحی داخلی شرکت پس از پارتیشن بندی و استفاده از میز، به تجهیز با محصولات دکوراسیون اداری میرسد. این محصولات در هر فضای تفکیک شده متفاوت است و متناسب با نیاز هر بخش از آن استفاده می‌شود.

طراحی-داخلی-شرکت-گوگل

 

کتابخانه و یا همان قفسه کتاب یکی از ضروریات در تمامی بخشهای شرکت می‌باشد که حتی در واحد مدیریت هم از آن استفاده می‌شود. که به دلیل حجم بیشتر نسبت به سایر محصولات دکوراسیون اداری تأثیر زیادی بر روی مدل دکوراسیون و طراحی داخلی شرکت دارد. کتابخانه مدرن باید ساده و مطابق با استاندارد قرار گیری هر نوع کتاب و یا زونکن باشد و ساختار آن قابلیت حمل و جابجایی را نیز داشته باشد. قیمت کتابخانه بر اساس نوع جنس بکار برده شده در ساخت و مدل کتابخانه تعیین می‌گردد.

  • کتابخانه اداری با کتابخانه خانگی کاملا متفاوت است و در زمان تهیه محصول باید به این نکته توجه نمود.

محصولات کاربردی در طراحی

طراحی داخلی شرکت باید به صورت همزمان و به دور از هرگونه تصمیمات آنی و غیر مرتبط باشد.

در تهیه میز اداری حتما به ملزومات جانبی نیز احتیاج است.

این محصولات باید متناسب با رنگ و مدل میز انتخاب شود.

فایلینگ یکی از این محصولات است که بهتر است نسبت به کارکرد هر کارمند تهیه شود. فایل اداری بطور سنتی و معمول فایل سه کشو است که در بیشتر موارد مجهز به قفل نیز می‌باشد. در تهیه فایل ، نوع ساخت و مدل محصول در کنار کیفیت یراق آلات تعیین کننده قیمت فایل اداری می‌باشد.

طراحی-داخلی-شرکت-مهندسی

 

طراحی داخلی شرکت در دو بخش دارای تفاوتهای ویژه با سایر بخشهای شرکت است. واحد مدیریت و واحد کنفرانس. میز مدیریتی و میز کنفرانس دارای تفاوت کلی در مدل و ابعاد با سایرانواع میز اداری در مجموعه هستند. ترکیب همسان در کنار ظاهر متفاوت بهترین رویکرد در تهیه این دو نوع میز است. همچنین دو واحد ذکر شده نیاز به قسمتهای الحاقی دیگر دارند که دو نوع مهم و بسیار پرکاربرد شامل کنسول و کردنزا است. استفاده از قفسه کتاب و فایل اداری نیز از دیگر نیازهای این دو بخش است.

اجرای صحیح طراحی

اجرای صحیح طراحی داخلی شرکت به افزایش راندمان کاری افراد کمک می کند.

مهم ترین مسئله در رابطه با چیدمان داخلی و راحتی کارمندان صندلی اداری می باشد.

استفاده از صندلی ارگونومیک به کارمندان آسایش و راحتی در زمان استفاده را می‌دهد. صندلی که بر اساس اصول ارگونومیک و استانداردهای بین المللی تولید شده باشد این نیاز را برطرف می‌کند. تولید کنندگان داخلی در این بخش کاملا پویا و به روز هستند و تعداد شرکتهای معتبر تولید کننده در این بخش زیاد است که دسترسی به آنها از طریق فروشگاههای آنلاین بسیار سریع است.

طراحی داخلی شرکت برای دریافت نتیجه مطلوب مستلزم استفاده از مشاوران با دانش و تجربه کافی است.

ارائه خدمات گسترده در طراحی داخلی شرکت، از سوی یک شرکت معتبر به خریداران کمک می‌کند تا یک پکیج کامل از خدمات مرتبط را یکپارچه دریافت کنند.

این مهم منجر به دریافت خدمات با کیفیت مطلوب و در بازه زمانی بهینه می‌گردد.

پارتیشن اداری با مشاوره و طراحی رایگان به مشتریان این کمک را می‌نماید

تا پیش از تولید از نوع و زمان دریافت خدمات کاملا اطمینان حاصل کنند.

 


مقاله جالب دکوراسیون اداری خاص

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید