در حال بارگیری...
13 نوامبر

صندلی اداری مدرن

 

نکاتی درباره صندلی اداری مدرن

صندلی اداری مدرن لمس فوق العاده زندگی و راحتی در محل کار است.  اگر چه انواع صندلی اداری کلاسیک ، سبکی ویژه به محل کار می‌دهد اما توجه به روزآوری و همچنین استانداردهای روز دنیا ، الزام استفاده از صندلی اداری مدرن را دو چندان می‌کند. هر فضای اداری نیاز به استفاده از مبلمان و صندلی اداری مختص به خود دارد. تفکیک هر فضا در طراحی دکوراسیون داخلی، رویکرد متناسب با آن قسمت را در پی دارد. نمی‌توان از صندلی کنفرانس در لابی استفاده کرد که البته این اتفاق در بسیاری از شرکتها می‌افتد و این نشان از ضعف دیدگاه مدیران در برخورد با مشتریان دارد. چند قطعه از صندلی و مبلمان مدرن اداری را در این مقاله نشان می‌دهیم تا با نبض تغییر در محیط کارتان بیشتر آشنا شوید.

صندلی-اداری-دست-دوم

 

۱.صندلی اداری مدرن جادویی

صندلی اداری مدرن می‌تواند جادویی هم باشد.

یک قالب صندلی در ذهن تمامی ما وجود دارد و شاید تصور نوع دیگر

با قالبهای جدید که در نگاه اول ترسناک هم هستند به ذهن ما متبادر نمی‌شوند.

اما وجود دارند تولیدکنندگانی که با ارائه راهکارهای مهندسی، اشکال تازه‌ای از صندلی اداری را عرضه می‌کنند. یکی مدل از این نوع صندلی اداری وجود دارد که حالت چرخشی دارد که در اولین بار احساس می‌کنید که در حال افتادن هستید اما این مدل به گونه‌ای طراحی شده است که وزن صندلی با بدن شما با هم کار می‌کنند که درنتیجه هم پایداری کامل را دارد و هم امکان چرخش بر روی آن وجود دارد. این صندلی برای استفاده در لابی و صندلی مهمان مناسب است.

صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر را بخوانید

 

صندلی-اداری-نیلپر

۲.صندلی اداری مدرن و شناور

حفظ تعادل بر روی صندلی اداری بوسیله وجود چرخها و یا پایه به همراه دسته،

یک شکل کلاسیک از پایداری را ایجاد می‌کنند.

صندلی اداری شناور هیچ کدام از موارد کلاسیک یک صندلی را ندارد.

در نگاه اول به نظر می‌رسد شاید این صندلی اداری مدرن ، راحت نباشد اما چنین نیست. شما با یک صندلی اداری مدرن روبرو هستید که برای فضاهای جلسات کاری درون سازمانی طراحی شده است. طراحی کوچک و مدولار آن تقریبا برای هر سبک اداری مناسب است و طیف گسترده‌ای از رنگها را داراست. دارای یک نشیمن کوچک که همراه با بدن شما حرکت می‌کند و اصطحکاک حداکثری با نشیمنگاه دارد تا از در زمان استفاده فرد احساس راحتی کند و از فشار بیش از حد به پا و زانو جلوگیری می‌کند. صندلی مدرن اداری شناور به سرعت و راحتی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد.

 

۳.مبل و صندلی

جلسات خصوصی بین افراد یک بخش یا بخشهای مختلف یک شرکت و یا حتی با برخی مشتریان نیازمند فضای جذاب و راحت است. اتاق کنفرانس همواره یک گزینه مناسب نیست و امروزه شرکتها قسمتهای لابی را با رویکرد جلسات و استراحت طراحی می‌کنند. این مناطق هم به تعامل سازنده و بیشتر پرسنل کمک می‌کند و هم از خستگی مداوم در ساعات طولانی جلوگیری می‌کند. صندلی اداری مدرن باید خلاق باشد و کلیشه ها را از بین ببرد. ترکیب مبل و صندلی برای این مناطق بسیار مناسب است. استفاده از مبل در یک سو به همراه صندلی مدرن اداری که هم راحت است و هم سبک که امکان جابجایی را آسان می‌کند. ارتفاع استاندارد مبل و صندلی در کنار یک میز کوچک که اجازه نوشتن و استفاده از کامپیوتر را می‌دهد. از این صندلی و میز بدون مبل نیز می‌توان استفاده نمود.

 

صندلی-اداری-دیجی-کالا

۴.توپ تعادل

نگران نباشید هرگز نخواهید افتاد. این اولین پاسخ به اولین سوال خریداران در مورد این صندلی مدرن است.

صندلی نگهبان شماست و نمی‌گذارد که شما از روی آن بیافتید ولی طراحی آن به صورتی بوده است

که بیننده را جذب خود می‌کند ضمن آنکه افراد در زمان استفاده از آن بسیار راحت و آسوده هستند.

این صندلی اداری مدرن برای جلسات کوچک سازمانی مناسب است. رنگ بندی متنوع این محصول این امکان را می‌دهد تا ترکیبهای متناسب از رنگهای مختلف را در کنار هم قرار دهید.

آینده را امروز ببینید

صندلی اداری مدرن نقطه پایانی در ایجاد یک دفتر کار مدرن است.

طراحی دکوراسیون مدرن به شما این اجازه را می‌دهد تا از مدلهای زیبا و نامتعارف از صندلی اداری استفاده کنید. صندلی مدرن نقطه انتهایی جمله طراحی دکوراسیون داخلی اداری است.

 


 

>>> پارتیشن ارزان و تجهیز دفتر کار با آن <<<

 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید