در حال بارگیری...
سرویس-خواب-سنتی
30 سپتامبر

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

نگاهی بر دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی یک سبک در چیدمان دکوراسیون داخلی است که مبتنی بر فرهنگ و المانهای فرهنگی استوار است. جذابیت یک اتاق خواب ایرانی در ترکیب المانهای سنتی با بهره‌گیری از متدهای جدید طراحی داخلی است. دکوراسیون منزل دارای پیچیدگیهای فنی در طراحی و اجرا است. این مهم در دکوراسیون اتاق خواب ایرانی نقش مهمتری دارد. اکثر افراد در کشور ما برای طراحی داخلی سلیقه شخصی خود را بدون کمک از تیم طراحی به اجرا می‌گذارند که این مسئله در اغلب مواقع به نتیجه مطلوبی نمی‌رسد. آنچه موجب طراحی ایده آل می‌شود نگاه و سلیقه استفاده کننده در کنار دانش طراحی و اجرایی صحیح است.

تولید-کننده-سرویس-خواب

 

اهمیت رنگ در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی را گاهی با ترکیب ساده ای از رنگهای مأنوس و اصیل ایرانی می‌توان تغییر داد.

مهمترین نکته در دکوراسیون داخلی این بخش استفاده صحیح و بجا از رنگهاست.

معجزه رنگها را دست کم نگیرید.

رنگ ها گاهی حتی یک اجرای ضعیف را پوشش می‌دهد .

لزوم استفاده از رنگهای کامل و دقیق که متناسب با فضای اتاق و نور محیط باشد بسیار مؤثر است. آنچه از یک دکوراسیون اتاق خواب ایرانی در نظر همه یکسان است، محیطی آرام همراه با احساس آرامش است. مهمترین عامل در این اتفاق استفاده مناسب از رنگهای متناسب است. بعنوان مثال رنگ آبی که رنگ آرامش بخشی است را در طیفهای روشن تا تیره را در کنار یکدیگر می‌توان ترکیب نمود. استفاده از یک رنگ نیاز به ترکیب متفاوتی نیز دارد تا یکنواختی را کاهش دهد و از خسته شدن چشم جلوگیری کند. یکی از ترکیبهای مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب ایرانی ترکیب رنگ آبی با رنگ چوب بصورت محدود است. یا رنگ سبز که یک نماد و رنگ اصیل ایرانی است را نیز با رنگ آبی می‌توان استفاده نمود.

جدیدترین-سرویس-خواب

 

اهمیت ابعاد در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب را باید در ابعاد و اندازه متناسب با فضای اتاق در نظر گرفت.

نکته مهم استفاده المانها و وسایل در ابعاد مناسب است.

ایجاد محدودیت و شلوغ بودن بیش از حد علاوه بر کاهش زیبایی موجب خستگی نیز می‌گردد.

استفاده از نقشهای اصیل ایرانی در قسمتهای مختلف اتاق حس نوستالژی دارد که موجب انبساط خاطر می‌گردد. استفاده نگاره ها در کنار وسایل قدیمی نیز بسیار به زیبایی اتاق خواب ایرانی کمک می‌کند. یکی از المانهای اصیل ایرانی فرش ایرانی است که حتما یک انتخاب مهم و دقیق و در واقع یک نیاز برای دکوراسیون اتاق خواب است. هیچ خانه ایرانی را بدون فرش ایرانی نمی‌توان تصور نمود و این مهم در دکوراسیون اتاق خواب ایرانی نیز صادق است. پرده هم یکی دیگر از عناصری است که ایرانیها به آن بسیار توجه می‌کنند اگر فضای موجود دارای پنجره است حتما از ترکیب مناسب پرده در کنار دیگر وسایل و با ترکیب رنگ مناسب می‌توان استفاده نمود.

sv,ds-o,hf-lnvk

 

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با ترکیب صحیح وسایل در رنگ و ابعاد و استفاده از عناصر سنتی قابل اجرا است.

استفاده از ترکیب رنگهای اصیل و سنتی در کنار المانها ،

نگاره ها و وسایل قدیمی یک شخصیت گویا در دکوراسیون داخلی است که حس خاطره و آرامش را با هم پدید می‌آورد.


طراحی زیبای خانه برای کسب آرامش


 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری تولید کننده انواع پارتیشن اداری شامل، پارتیشن دوجداره، پارتیشن تکجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و دکوراسیون اداری

دیدگاه خود را بنویسید